Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Рейтинг@Mail.ru

 

День Збройних сил України

05 грудня 2019 року наш євроклуб «Єврогоризонт» під керівництвом викладача Андрія КРАСОВСЬКОГО традиційно провів заходи, присвячені воїнам, що захищають незалежність держави. В рамках заходу проведено конкурс стіннівок, відбулась демонстрація тематичних фільмів з історії та сьогодення Української армії та проведена виставка уніформи та макетів зброї сучасної армії та воїнів УПА.
06 грудня 2019 року в актовій залі училища відбулося військово-спортивне свято,  підготовлене викладачами Володимиром НЕСЕНЧУКОМ та Віктором ЛОГІНИМ. Юнаки-третьокурсники змагалися на швидкість у розбиранні та збиранні автомата, заряджанні магазина; стрільбі дротиками по мішені, знаннях з предмету «Захист Вітчизни». Художні номери та відео присвячені Україні, її армії. Переможцями стали: гр №3 – І місце, гр №19 - ІІ місце, гр №16 – ІІІ місце.

На свято запросили бійця батальйону територіальної оборони «Горинь» Романа АЛЄКСЄЙЧУКА. Його виступ був мотивуючим та надихаючим.

 

 

 


© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов