Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Рейтинг@Mail.ru

 

 

З нагоди 90-ї річниці від створення ОУН:
«Їхня доля – це доля України»

З нагоди 90-ї річниці від створення ОУН 16 жовтня 2019 року для  учнів групи № 20 та євроклубівців, відбувся історичний дайджест «Їхня доля – це доля України» (присвячений ОУН). Подія організована заступником директора з виховної роботи  Вороневичем В’ячеславом та викладачем Красовським Андрієм при активному сприянні Рівненської обласної бібліотеки для молоді.
Учні мали змогу прослухати цікавий екскурс з історії становлення та боротьби ОУН.
А гість заходу Тарас Давидюк (учасник російсько-української війни, рівненський пластун та головний редактор сайту «Горинь інфо») не лише зробив влучні доповнення про історію ОУН, але і розповів про організацію «Пласт» (у тому числі осередки Рівненщини). Пан Тарас зазначив про важливість таких історичних тем для молоді, їх доступного пояснення. Крім того, ми отримали приємний та цінний подарунок для кабінету історії України, примірники різних історичних видань (книги та журнали), що розкривають тематику українських визвольних рухів та Голодомору.

 


© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов