Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Рейтинг@Mail.ru

 

Відкриття навчально-практичного центру  з підготовки кваліфікованих робітників за професією
„Верстатник деревообробних верстатів”

Професія „Верстатник деревообробних верстатів” є однією з найбільш дефіцитних в Україні і входить до переліку професій загальнодержавного значення, підготовка за якими здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
За останні три роки Вище професійне училище № 1 м. Рівне підготувало для деревообробної галузі регіону 150 кваліфікованих робітників.
З метою впровадження в освітній процес інноваційних технологій та методів професійного навчання із застосуванням сучасних виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів та матеріалів, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №266 від 26.02.2019 «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету», 28 листопада 2019 року відбулося відкриття на базі училища навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією „Верстатник деревообробних верстатів”
Почесні гості заходу: Ольга Коваль, член Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій, голова підкомітету з питань професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти; Петро Коржевський, заступник Міністра освіти і науки України; Віталій Коваль, голова Рівненської обласної державної адміністрації; Ольга Ладюк, в.о. начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей, виступили із вітальними словами, наголосили на важливості модернізації системи формування трудового потенціалу області, якісної підготовки робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної освіти).
Директор училища Ігор Стрижеус презентував професію «Верстатник деревообробних верстатів», розповів про роботу з підготовки до відкриття навчально-практичного центру; майстер виробничого навчання Андрій Петрище коротко охарактеризував обладнання, закуплене за кошти державного бюджету для функціонування центру.
Основні функції Навчально-практичного центру: сприяння підвищенню якості професійної підготовки учнів закладу, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств деревообробної галузі; організація стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Також відбулася оперативна нарада директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 


© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов