Корисні посилання:Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Звіт Ради учнівського самоврядування
у Вищому професійному училищі № 1
м. Рівного

Мета учнівського самоврядування у ВПУ-1:

   Надати можливість учням самостійно організувати шкільне життя, зробити позакласне життя цікавим, а навчання – більш ефективним;
    Навчитися жити за принципами та законами демократії, закріпити на практиці знання, отримані в курсі правознавства та історії;
    Підготуватися до майбутнього суспільного громадянського життя дієздатного дорослого громадянина;
  Формувати цілісну особистість, яка має такі риси: доброта, гуманність, милосердя, увага, толерантність, совість, чесність, повага і любов до людей та праці, порядність, правдивість, скромність, мужність, сміливість.


        Протягом трьох років у Вищому професійному училищі № 1 міста Рівного я, Костюк Євгенія, являюсь головою ради учнівського самоврядування. І з впевненістю можу сказати, що з року в рік робота ради стає дієвішою, помітнішою, самостійною.  Навчання активу учнівської ради проходить у клубі «СТАНОВЛЕННЯ ЛІДЕРА», яким керує практичний психолог Руссу Наталя Володимирівна.


        Нова суспільно-політична ситуація, в яку вступає наша країна, інноваційні зміни в сучасній системі виховання висувають нові вимоги до особистості лідера, зокрема і учнівського колективу. Лідер – це особистість, яка має авторитет у групі і за якою група визнає право бути організатором діяльності й регулювати стосунки в ній. Саме тому клуб носить таку чудову назву, як «Становлення лідера». Активісти всіх груп є його учасниками.


        Робота Ради учнівського самоврядування у ВПУ – 1 проводиться згідно плану спільних дій, затвердженого на звітно - виборчій конференції 10 грудня 2009 року. Через кілька днів після конференції відбулося засідання Ради, на якому було ознайомлено присутніх з річним планом дій.


    У 2009-2010 н.р. діяльність учнівського самоврядування в училищі спрямовувалася на:

•    Об'єднання   учнів    із   метою   проведення   різних   заходів, спрямованих на корисні справи;

•    Виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь;

•    Розвиток   здібностей   і   талантів   учнівської   молоді,   ділової ініціативи,


З цією метою проведено ряд заходів:

•    Загальноучилищні   учнівські   конференції   та вибори органів учнівського самоврядування в навчальних групах, ради гуртожитку, учнівської ради училища;

•    Організовано   самообслуговування   учнів:   чергування   в училищі,   їдальні,   догляд   за   закріпленою   територією; утримання в належному порядку секцій та житлових кімнат в гуртожитку.

•    готувалися та приймали участь у загалькоучилищних, районних та обласних спортивних змаганнях;

•    підготовка та участь у конкурсах „Осінній вернісаж", української естрадної пісні „Юна зірка", етно-фестивалі „Вифлиємська зірка"; обласному конкурсі «Профтехосвітяночка - 2010» підготовка та участь в олімпіадах;

•    прибирання території училища, озеленення, догляду за клумбами;

•    навчальні групи провели відкриті виховні заходи: «Ми обираємо здоров’я», «Великому кораблю – далеке плавання», «Козацькому роду нема переводу», «70 років Рівненській області», «Минуле, майбутнє і сучасне фотографії», „Вітаємо з Днем Збройних сил України", Новорічне свято, заходи до Дня космонавтики.


Активну участь прийняла РУС в таких акціях:

-    «Подбай про майбутнє - посади дерево» ( екологічного спрямування);

-    «Почуймо всі»    ( благодійна акція збору коштів для придбання медичного обладнання для лікування хвороб зору).


РУС слідкує за збереженням майна училища, проводять рейди-перевірки санітарного стану території та умов проживання в гуртожитку. Контролюють чергування на поверхах гуртожитку.

На засіданнях Ради учнівського самоврядування протягом навчального року заслуховувались питання про створення умов для самореалізації і професійної підготовки, організації житлово-побутових умов і дозвілля учнів, соціального захисту, стану відвідування учнями занять, інших питань навчально-виховного процесу.

Робота ради з пропаганди роботи училища невід'ємна складова виховного процесу спрямована на формування світогляду молодої людини, розвитку її особистості.

Впровадження учнівського самоврядування у ВПУ-1 дало можливість об'єднати зусилля учнівської молоді та педагогічних працівників для вирішення реальних освітянських проблем сьогодення, формування творчої соціальне активної молоді готової до самостійного життя.


Детальніше про роботу РУС Ви можете переглянути у презентації.

Зміст діяльності комісій учнівського самоврядування ВПУ
Персональний склад комісій з основних напрямків роботи
Протокол  07 жовтня 2009 року
Протокол 06 листопада 2008 року
Рада учнівського самоврядування у ВПУ -1

Фотогалерея РУС

© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов