Новини

Екскурсія до Рівненського обласного краєзнавчого музею

18 травня 2021 р.

18 травня - міжнародний день музеїв і музейні працівники всього світу відзначають своє свято. В календарі цей день з`явився в 1977 році і його святкують щорічно в 150 країнах. Отож, цього дня особливо цікавою та унікальною є кожна екскурсія.

Учні третього курсу групи №4 разом з викладачем географії та біології Шикулою Аллою відвідали експозиційні зали відділу природи Рівненського обласного краєзнавчого музею. Під час оглядової екскурсії учні ознайомились з палеонтологічними, ботанічними та зоологічними знахідками різних епох.

В музеї знаходяться скам’янілості різних часів розтягнені в мільйони років із широкою географією. Це знаряддя праці та предмети побуту зі стоянки древніх людей в с. Бармаки Рівненського району, вироби і картини з пейзажної ялини з Алтайських гір, бивень мамонта з Якутії та багато інших пізнавальних експонатів.

Надзвичайно вражає діорама Берестецького базальтового родовища Костопільського району та колекція бурштину з Києва та Дубровиці якість якого цінують далеко за межами нашої області та країни .

Зоологічний відділ представлений більше ніж 5000 представників нашої місцевої фауни серед яких є такі, що занесені до червоної книги України.

Тож, учні групи №4 з користю провели час, підвищили свій рівень знань та розширили кругозір, та уже планують відвідати інші виставки музею з родиною чи друзями.