Новини

Історія успіху «Стів Джобс: людина, яка мислила по-іншому»

03 березня 2023р.

Бути успішним і вміти реалізувати себе. Розбудовувати Україну. Така мета цікавого заходу ,який був проведений Представниками молодіжної бібліотеки у співпраці з викладачем історії Андрієм КРАСОВСЬКИМ.
Захід присвячений засновнику однієї з найвідоміших компаній світу «Apple» - Стіву Джобсу. Чому ж він «людина, яка мислила по-іншому» та що вийшло на прикладі його життя, ми дізнаватися з здобувачами освіти групи №6
Марія ВОЙЦЕХОВСЬКА озвучила слова Джобса про те, що час потрібно цінувати. Він казав: «Часу нам відпущено не так вже й багато, щоб його витрачати, намагаючись прожити чуже життя». Сам винахідник прожив 56 років.
Джобс, підкреслила спікерка події, асоціюється не тільки з однією із найвідоміших компаній світу, але також він засновник мультиплікаційної студії «Pixar». Його життя складалося як з успіхів, так і невдач. Проте Стів казав, що гроші не є головним. Одного дня у нього не було своєї кімнати та коштів на харчі, а іншого дня він демонструє найтонший ноутбук у світі. Ми хотіли донести головний меседж – потрібно не боятися мріяти, працювати та творити не покладаючи рук і успіх неодмінно стане досяжним. Учні активно долучились до заходу,обговорювали теми та ідеї ,які в них виникли. Ділилися своїми думками та планами ,щодо того, як вони бачать свій шлях до успіху.