Новини

Небезпечний вейпінг

10 березня 2023р.

Про шкоду цигарок вже ніхто не сумнівається. Полишити цю звичку – важко, отож не дивно, що людство знаходиться в пошуках альтернативи. Новомодні вейпи, електронні сигарети та вже звичні кальяни деяким здаються більш безпечними, ніж цигарки. Та чи так це?
Тому, з метою профілактики тютюнопаління та вживання електронних цигарок, а також для пропагування ведення здорового способу життя практичним психологом закладу Наталією Руссу-Захаржевською у групах №5, №11, №20, №21, №16, №19, В-22 та В-23 проведено виховні години за цією тематикою. Під час заняття здобувачі освіти дізналися про те, чим небезпечні вейпи та електронні сигарети, що таке "попкорнові легені" та вейпасоційоване захворювання легень і як його розпізнати вейперам, наскільки шкідливий кальян. Також здобувачі освіти дізналися про небезпеку вибуху вейпу під час паріння та про шкоду рідини, яка вдихається разом з паром.
Наталія Володимирівна доступно та переконливо пояснила присутнім важливість уникання шкідливих звичок, а учасники радо приймали участь і обговорювали переваги життя без тютюну та вейпу.