Новини

Візит до училища
Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета

16 березня 2023 р.

Сьогодні, 16 березня 2023 р., Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з робочим візитом перебуває на Рівненщині. https://mon.gov.ua/ua/news/sergij-shkarlet-perebuvaye-z-robochim-vizitom-na-rivnenshini?fbclid=IwAR0_Vy6jjJVpZBxznUtwdv0tFIxFX9BshyPHTjOwEEG1IChE6qZp9K_RGp4"

Міністр відвідав наш заклад освіти, ознайомився із матеріально-технічною базою та функціонуванням училища в умовах воєнного стану. https://t.me/SerhiyShkarlet/2283?fbclid=IwAR1vBFLhIRx8gRaYvvXIxsfbj-GXfeBJ2PQ2HnDWVcT7_NSNgcaUWXoC42s
У власному телеграм-каналі Сергій Миколайович залишив такий відгук: «На базі училища функціонує чотири навчально-практичні центри, які мають сучасне обладнання, сюди також постійно надходять необхідні матеріали для навчання майбутніх спеціалістів.
У 2021 році в училищі відкрили навчально-практичний центр «Сучасні висотні роботи в будівництві», де здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників за фахом «Верхолаз». Ця та інші робітничі професії – важливі, а особливо для відновлення та відбудови України після російської навали. Вдячний керівництву ОВА та освітянам за те, що гідно тримаєте освітній фронт і є надійним тилом.
Тримаймося!
Ми – сильні!
Ми – Україна!»