Новини

Майстер-клас на конкурсній основі у Dnipro M

  Екзаменаційний день 17 травня для груп ВПУ-24 та ВПУ-25 розпочався успішною здачею екзаменів та продовжився практичною пізнавальною екскурсією в магазин мережі Дніпро М на Щасливому.
  Керуючий магазином, продавець Роман Галюк продемонстрував інструменти для будівельного, деревообробного та повсякденного побутового використання. Розповів про їхні технічні та експлуатаційні властивості.
   На майданчику перед магазином пройшов майстер-клас з виготовлення дерев'яної підставки для телефона. Роман оголосив конкурс на кращий виготовлений виріб та зробив зразок.
  Першим до роботи приступив Боричевський Марко, наступним підставку виготовив Павловський Сергій. Завершив конкурсну програму Оліференко Володимир. За конкурсні роботи голосували працівники по всій мережі Дніпро М. Переможцем став Боричевський Марко, а нагородою - 5-ти метрова фірмова рулетка.
  Дякуємо Роману Галюку і працівникам Дніпро М за можливість долучитися до роботи з інструментами. Магазин студенти залишили з хорошими враженнями, а викладачі ще і з корисними покупками.