Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Рейтинг@Mail.ru

 

 

ЗВІТ
директора
про організацію
діяльності закладу

за 2012-2017 роки

Сучасне училище – великий і складний механізм, злагоджену  роботу якого забезпечують різні служби: педагогічні працівники, інженерно-технічний персонал, спеціалісти, роботодавці, батьківський комітет,  громадськість. Кожен із нас, зрозуміло, по-різному несе відповідальність перед суспільством за якість підготовки закладом кваліфікованих робітників. На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 року №178 „Про звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” я сьогодні звітую про діяльність училища та свій особистий внесок в його розбудову за останні п’ять років.
У своїй роботі дотримуюсь послідовності, системності і плановості, і це дає належні результати, так як охоплює всі сторони навчально-виховного процесу. Училище є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, який відноситься до системи освіти, забезпечує реалізацію прав громадян на придбання професійно-технічної і повної загальної середньої освіти, оволодіння робочими професіями, кваліфікацією згідно своїх інтересів, здібностей, стану здоров’я.

Читати детальніше...
Презентація 

 
© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов