Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Рейтинг@Mail.ru

 

 

«Вони боролись, щоб ми перемогли»

Традиційно протягом жовтня єврокулубом «Єврогоризонт» під керівництвом викладача історії Красовського Андрія організовується багато заходів, присвячених збройній боротьбі нашого народу за Самостійну Соборну Україну. Так, 23 жовтня відбувся історичний екскурс «Вони боролись, щоб ми перемогли», присвячений 90-річчю створення ОУН. Учасниками заходу стали учні та викладачі ВПУ №1. На захід були запрошені представники обласної бібліотеки для молоді та молоді активні громадські діячі ? Олександр Подвишенний та Тарас Давидюк.
Олександр Подвишенний, громадський активіст, розповів про історію становлення ОУН. Він зазначив, що гаслом ОУН були слова «Ідея та чин» ? ідеологія та дія, тобто ідеологічний вплив завжди був на одному рівні зі збройною боротьбою. Бо, на жаль, часто говорять про українців та Україну як про територію, а не державу, яка існує на цій території.
Тарас Давидюк, головний редактор сайту «Горинь-інфо», учасник російсько-української війни, зазначив, що боротьба за незалежну Україну продовжується. Він багато розповідав студентам про своє перебування на російсько-українській війні, про великий внесок волонтерів та добровольців. Сподіваємось, що такі заходи сприятимуть глибшому розумінню боротьби за збереження Української держави та спонукатимуть молодь бути гідними героїв, які полягли за незалежність своєї країни. 


© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов