Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Рейтинг@Mail.ru

 

До 86-річниці вшанування
пам’яті жертв Голодомору в Україні

Напередодні четвертої суботи листопада, коли українці у нашій державі та з усього світу вшановуватимуть 86-річницю Голодомору, педагогічна та учнівська спільноти училища приєдналися до заходів присвячених Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Ми згадали безвинних жертв Великого голоду, який на жаль, став частиною культурного коду українців.
Найстрашнішим, найбільш смертоносним став Голодомор 1932-1933 – це один з найгірших злочинів-геноцидів радянської тоталітарної системи у історії людства. Найважливіше для нас і найменше, що ми можемо зробити – це пам’ятати, а ще передавати справжні історичні знання. Тому для здобувачів освіти актив історичного гуртка «Віче» (керівник Андрій Красовський) організували захід, що складався з двох частин. Перша: вечір скорботи «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни» (День пам'яті жертв голодоморів), друга: вечір пам’яті «Рік тридцять третій… Голод», де також відбувся перегляд фільму «Великий злам». Інформацію презентували представники обласної бібліотеки для юнацтва.
Захід супроводжувався тематичним відео та аудіо обрамленням, поетичними творами. Напевно найбільш болісними стали записи свідків, які попри все змогли вижити та поділилися спогадами. Так, у історії України немало чорних сторінок, проте і їх потрібно прочитати заради майбутнього. Дякуємо всім присутнім!

 

 


© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов