Корисні посилання:
Професійно-освітній портал PROFUA

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


 

 

Всеукраїнська теоретична олімпіада “ТО-Knauf MGK-2019 Ukraine” для викладачів спецдисциплін за професією “Монтажник гіпсокартонних конструкцій”

09-11 жовтня 2019 року в рамках Меморандуму про співробітництво Міністерства освіти і науки України і ТОВ “КНАУФ Гіпс Київ”, за підтримки Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адмінітрації на базі ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” відбулася всеукраїнська теоретична олімпіада “ТО-Knauf MGK-2019 Ukraine” для викладачів спецдисциплін за професією “Монтажник гіпсокартонних конструкцій”.
В першому етапі змагання учасники проходили тестування; наш викладач ПОХИЛЮК Віталій посів почесне третє місце.
Другого дня 17 конкурсантів з Дніпропетровської, Львівської, Полтавської, Харківської, Івано-Франківської, Тернопільської, Херсонської, Рівненської, Чернігівської, Одеської, Волинської областей та міста Київ презентували свої методичні розробки уроків з професії “Монтажник гіпсокартонних конструкцій”.
На третій день конкурсанти, члени журі, методисти професійних закладів Одещини будівельного напрямку, студенти Одеської державної академії будівництва та архітектури відвідали відкриті уроки спецтехнології по монтажу каркасно-обшивних конструкцій з Аквапанелей, які провели В.Прокопів, викладач Вищого професійного училища №7 м. Калуш та А.Крючковська, викладач регіонального центру професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
Педагогічні працівники ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» Д.Крівенко, майстер виробничого навчання та В.Бойко,  викладач провели майстер-клас на тему “Улаштування прямолінійної перегородки з Аквапанелі.
В ході круглого стола, який відбувся в рамках олімпіади керівник освітніх проєктів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» Тетяна Остапченко презентувала присутнім навчально-методичний посібник «Спеціальна технологія монтажу гіпсокартонних конструкцій: методичні розробки уроків».

 


© 2010 ВПУ-1 Всі права захищено.
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов