Новини

Екскурсія на фабрику вікон EPSILON®

1 листопада 2022 р.

1 листопада 2022 року викладач «Основ екології» Алла ШИКУЛА та учні групи № В-20 відвідали фабрику вікон EPSILON® яка є лідером виробництва ПВХ вікон та дверей в регіоні та в Україні. Підприємство є українським виробником , який отримав відзнаку ”Лідер якості Рівненщини”, окрім того якість фабрики була підтверджена в Європі. Європейським патентним відомством було прийнято рішення надати EpsilonТМ - Європейський Знак Відповідності, також, EpsilonТМ отримала відзнаку в номінації "Кращі регіональні продажі в категорії вікна" від програми IQ energy.
Колектив EPSILON® організував пізнавальну екскурсію виробництвом для студентів Вищого професійного училища №1, ІІ курсу НУВГП, факультету "Архітектура і будівництво" за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія" групи В-20. Студентам було доцільно відвідати такий потужний промисловий об′єкт для поглиблення знань та ознайомлення з новинками на ринку товарів будівельного спрямування.
Студенти під час екскурсії мали можливість побачити усі етапи виробництва металопластикових конструкцій, познайомитись з сучасними технологіями та особливостями виробничого процесу, роботою автоматизованого обладнання та працівників виробництва. А саме: створення ПВХ профілю методом екструзії на обладнанні компанії Greiner (Австрія), лазерного гравіювання на склі, заповнення склопакетів аргоном, створення "молекулярних" рамок. Також учні, дізналися про такі технічні поняття, як опір теплопередачі, "точка роси ", ознайомилися з широким асортиментом вікон та розсувних дверних систем.
Сьогодні підприємство EPSILON® є одним з лідерів у виробництві та реалізації металопластикових конструкцій в Україні, компанія, котра має замкнутий цикл виробництва та динамічно розвивається і постійно впроваджує у виробничий процес нові технології.
Після екскурсії, студенти зазначили, що подібні заходи підіймають рівень мотивації, адже дозволяють майбутнім фахівцям побачити виробничий процес зсередини. Вони висловили сердечну подяку керівникам, регіональним менеджерам Костянтину ЄФИМЧУКУ та Юлії МИХАЛЬСЬКІЙ, усім працівникам підприємства за можливість здобуття практичного досвіду.
Зміст загальновідомої приказки «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути !» є надзвичайно правдивим, адже побачене на власні очі справляє на нас більше враження та найдовше залишається у пам’яті.
Ми, рівняни, вражені і горді тим, що таке сучасне підприємство успішно функціонує в нашому місті.


ПОСИЛАННЯ на фото