Переможці олімпіад, конкурсів майстерності, спортивних змагань

Досягнення 2020-2021 н.р.

I місце - КАСПРУК Софія, гр. №24, ДЕМЧУК Любов, гр. №8, драматичний колектив «Юність» (керівник - КОСТЮКЕВИЧ Ніна), Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості», жанр «Театральне мистецтво», номінація «Літературно-музична композиція», у старшій віковій категорії.

ІІІ місце - ВОЛОДЬКО Іван, гр №22, у номінації «Виконавець пісні»;

І місце – ТКАЧУК Ярослав, гр №11, у номінації «Презентація «На шляху до Європейської культури»», (керівник євроклубу «Єврогоризонт» Андрій КРАСОВСЬКИЙ), обласний конкурс іноземної пісні «На крилах пісень до Європи»

Лавреати відбіркового туру - дует «Багряне листя»: ВОЛОДЬКО Іван, гр. №22 та КАСПРУК Софія, гр. №24 (керівник Іван БОНДАРЧУК); КАСПРУК Софія, гр. №24 та ДЕМЧУК Любов, гр.№8, учасниці драматичного колективу «ЮНІСТЬ» (керівник Ніна КОСТЮКЕВИЧ); Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» у дистанційному та онлайн форматі

І місце - БОНДАРЧУК Мар’яна, гр. №11 (керівник – Людмила ДАЦЮК), обласний дистанційний конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники».

Учасники фестивалю у номінації «Краще чисельне художнє читання» - Кучинська Вікторія, Каспрук Софія, Кожем'якін Віталій, Потапчук Володимир (керівник Юдіна Раїса), Всеукраїнський арт-челендж «Слово, чому ти не твердая криця!»

І місце - Голоденко Сергій, гр. №24, ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «штукатур» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти

ІІ місце – ДЕМЧУК Любов, гр. №8 (керівник Іван БОНДАРЧУК), у номінації «Солісти», обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА»

ІІІ місце - Спартакіада закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області 2019-2020 н. р. (нагороджені у поточному навчальному році)

І місце - юнаки; ІІІ місце – дівчата, турнір з тенісу настільного закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області

ІІІ місце – музично-спортивна композиція команди «Нове покоління» (керівники Ніна КОСТЮКЕВИЧ, Марина ТРОЦЬКА, Людмила РЯБА, Іван БОНДАРЧУК), ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»

Досягнення 2019-2020 н.р.

ІІІ місце - Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська Cіч» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, у номініції «Солісти»: Катерина БЕЗУХ (гр №8), керівника гуртка Іван БОНДАРЧУК.

І місце - настільний теніс серед юнаків;

І місце – баскетбол, Спартакіада серед закладів професійно-технічної освіти Рівненщини.

Переможець в категорії «Окремі виконавці» - Обласний етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти: Катерина БЕЗУХ (гр №8), керівника гуртка Іван БОНДАРЧУК.

ІІ місце – Шульга Олександра, гр.№16-ВПУ, у конкурсі «Ефективний лідер – успішна країна» серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у номінації «Есе» (керівник Красовський А.В., викладач історії, керівник євроклубу «Єврогоризонт»);

ІІІ місце – Левченко Дмитро, гр.№16, у конкурсі «Ефективний лідер – успішна країна» серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у номінації «Есе» (керівник Красовський А.В., викладач історії, керівник євроклубу «Єврогоризонт»);

ІІ місце – Каспрук Софія, Нетецький Іван, гр.№24, в обласному огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники» (викладач Юдіна Р.В.);

ІІ місце – Каспрук Софія, гр.№24, у ІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка (викладач Юдіна Р.В.);

І місце – у конкурсі «Різдвяний світильник» у рамках науково-практичної конференції Кнауф «Підсумки діяльності освітніх проектів Кнауф за 2019» (Похилюк В.В., Савченко М.А.)