Новини

Екскурсія до рекламно-виробничої компанії АРТЛАЙТ


5 травня відбулася екскурсія студентів групи 23-ВПУ ОПП «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» до рекламно-виробничої компанії АРТЛАЙТ. Цікаву, змістовну, повчальну і натхненну зустріч провели пані Ольга та пан Микола Шершуни.
Компанія займається виготовленням рекламної продукції. Працюють по всій Україні та за кордоном. Продукція користується попитом, про що свідчать численні відгуки на їхньому сайті. Військовий стан в Україні стимулював шукати потенційних замовників за кордоном, що успішно реалізовано на сьогоднішній день.
Якість реклами залежить від матеріалів виготовлення, технологічного обладнання та організації творчого і виробничого процесу. Всі ці компоненти в компанії АРТЛАЙТ на дуже високому рівні. Пан Микола представив свій колектив, провів студентів по всіх виробничих приміщеннях і продемонстрував роботу різного устаткування з виготовлення реклами. Спектр виготовлення рекламної продукції дуже широкий як по матеріалах, так і по технології виготовлення. В фірмі є стенд зі зразками, які наочно можна переглянути і оцінити.
Екскурсія по виробництву плавно перейшла в дружню співбесіду за круглим столом. Пан Микола поділився корисною інформацією - як любити і розвивати свою справу, багато розповів про становлення і розвиток компанії. Запорука будь-якого успіху – це безперервна самоосвіта і самовдосконалення, що і робить подружжя Шершунів: вчать мови, освоюють нові професії, відвідують міжнародні виставки. Широке коло інтересів забезпечує успіх. В процесі спілкування пан Микола продемонстрував художні роботи своєї дружини Ольги.
Для студентів ця екскурсія стане поштовхом по-іншому подивитися на навчання і майбутню професію. Дякуємо АРТЛАЙТ за стимул!