Новини

Освітній форум «Освіта Рівненщини. Філософія змін 3.0. НУШ»


У Національному університеті «Острозька академія» 28 серпня відбувся освітній форум «Освіта Рівненщини. Філософія змін 3.0. НУШ» з ініціативи департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. У заході взяли участь близько 200 освітян в тому числі наші працівники Раїса ЮДІНА та Андрій КРАСОВСЬКИЙ . У форматі дискусійних платформ були розглянуті питання стратегії розвитку освіти Рівненщини; масштабування можливостей і цілей НУШ. Спікери обговорили стратегію розвитку освіти області, зокрема можливості, цілі і перезавантаження Нової української школи.
У межах вітальної платформи «Стратегія розвитку освіти Рівненщини. Важливі рішення» виступили начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш ,Лілія ГРИНЕВИЧ та ін.
На спікерській платформі «Масштабування можливостей і цілей НУШ» обговорили нові виклики та сучасні рішення в інтересах дитини, перезавантаження реформи НУШ в умовах війни, нові освітні рішення для успішної НУШ тощо.
У рамках практичної платформи «Творча майстерня НУШ» науковці університету мали можливість ознайомитися з освітніми майстернями: «Ментальне здоров’я: як подбати про себе та інших»; «Іграшкова терапія у подоланні травматичного стресу війни»; «Діяльнісний підхід як ДНК оновлення української школи»; «Використання програмного комплексу «Mozaik» вчителем»; «Навчитися керувати безпілотними літальними апаратами у ЗСО: міф чи реальність»; «Використання 3D технологій в освітньому процесі»; «Майбутнє України – сучасні електронні підручники» та ін..
На платформі досягнень директор департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Петро Коржевський презентував учнівський і педагогічний олімп-2023.
Фінальним акордом освітнього форуму було нагородження педагогічних працівників Рівненщини напередодні Дня знань.