Новини

Екскурсія на будівельний майданчик житлового комплексу «Pokrovsky Apart Complex»

    14 листопада 2023 року викладачами спецдисциплін Віталієм Похилюком та Тетяною Шпак була організована екскурсія для студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» другого року навчання на будівельний майданчик житлового комплексу «Pokrovsky Apart Complex» по вул. Орлова 2, генпідрядником якого є ТОВ «Реноме-Євробуд».
Житловий комплекс Pokrovsky Apart Complex — одна з тих новобудов, завдяки яким Рівне стає сучасним європейським містом зі своїм неповторним стилем. Спроєктовані в єдиному архітектурному стилі три будівлі різної поверховості об'єднані стилобатом, в якому розмістяться продуктовий супермаркет та інші об'єкти комерційної інфраструктури.
   На тлі сусідніх будівель комплекс буде виділяти велика площа скління фасадів, скошені дахи будинків та кутові конструкції, які позначаться на плануваннях квартир. Майбутнім мешканцям пропонують видові квартири з кухнями – студіями, камінами, коморами та гардеробними, а також дворівневі апартаменти з мансардними вікнами. Ще одна особливість квартир – ванна кімната з вікном.
   Екскурсію по будівельному майданчику проводив головний інженер з будівництва Карпук Віктор Петрович. Він детально розповів про хід будівництва, матеріали та вироби, що використовуються при зведені цього комплексу, про технологію та організацію основних будівельних робіт. Студенти отримали інформацію про тенденції в житловому будівництві області та майбутні її перспективи. А також про основні проектно-конструкторські рішення, що були застосовані на стадії проектування цього житлового комплексу.
   Дуже приємно, що ТОВ «Реноме – Євробуд», на чолі з керівником Монічем Андрієм Олександровичем, незважаючи на свою виробничу зайнятість, є завжди відкритими до живого спілкування зі студентами, які в майбутньому стануть техніками – будівельниками та будуть продовжувати їхню працю.