Новини

Екскурсія на ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат»

    Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Ця народна мудрість підкріплена, практично, усіма сферами людського буття. У цьому переконалися фахові молодші бакалаври спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» відвідавши ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат».
   ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат» - виробниче підприємство, яке займається виготовленням високоякісних будівельних матеріалів та конструкцій. Підприємство має великий досвід у розробці та виробництві будівельних матеріалів, що дозволяє йому бути в лідерах на ринку будівельних матеріалів.
   Однією з ключових переваг Рівненського домобудівного комбінату є використання найсучасніших технологій та обладнання, що дозволяє виготовляти продукцію відповідно до стандартів та вимог якості.
   Під час екскурсії фахові молодші бакалаври змогли в реальних умовах спостерігати процес виготовлення плит перекриття, залізобетонних паль, сходових маршів, фундаментних блоків та товарного бетону.
   Щира подяка керівнику ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат», за дозвіл зануритися у світ реального виробництва, можливість набути нового досвіду і знань у сфері обраної освітньо-професійної програми.