Новини

НМТ-2024

    31 січня відбулася інформаційна зустріч випускників закладу освіти 2024 року із заступником директора з навчальної роботи, відповідальною за проведення НМТ, моніторингових досліджень Людвіною БЕСТЮК, яка розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії до закладів вищої та фахової передвищої освіти.
   Людвіна Іванівна детально ознайомила присутніх із процедурою складання національного мультипредметного тесту, обов’язковими предметами для складання та переліком предметів на вибір, графіком і тривалістю проходження тестування, термінами та правилами реєстрації для проходження НМТ, документами необхідними для реєстрації.
   Звернула увагу, що на сайті закладу освіти у вкладці ЗНО можна ознайомитися із стандартизованими тестами минулих років, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, отримати результат тренувального тестування, навчитися розподіляти час, оцінити свій рівень підготовки.
   Вступники до закладів фахової передвищої освіти у 2024 році будуть зараховані на навчання за результатами співбесіди або мотиваційного листа. Бажаємо майбутнім абітурієнтам успішно скласти національний мультипредметний тест у 2024 році.
    Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися!

Більше фото ...