Новини

«Світ будівельних професій»
Більше фото ...

   «Світ будівельних професій» - такий урок-екскурсію відвідали учні 5-Г класу з класним керівником Сніжана Миколайчук Рівненського ліцею № 18 м. Рівне. Майстри в/н ВПУ №1 м. Рівне ознайомили учнів з будівельними професіями, показали роботи виконані здобувачами освіти училища. Гудак Василь, майстер виробничого навчання, розповів як зводять стіни використовуючи цеглу, піноблоки, газоблоки. Учні спробували під керівництвом майстра, зробити елементи цегляної кладки, познайомилися з інструментами муляра. Також тестували акустичний купол в майстерні ГКК, підбирали зразки опорядження стін в навчально-практичному центрі "Sniezka". Було дуже багато питань про будівельні професії, про оплату праці, про навчання професіям.
   Захоплююча екскурсія навчальними кабінетами, релаксація на гойдалках в зимовому саду і в хатинці психолога дуже сподобалося п’ятикласникам.
   Викладач Ряба Людмила провела майстер клас 3D друку на 3D принтері. За активну участь в екскурсії учні отримали подарунки – Герб друкований на 3D принтері.
   Двері Вищого професійного училища №1 м. Рівне відкриті постійно для кожного випускника. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наш навчальний заклад, поспілкуватися з дирекцією, викладачами, майстрами виробничого навчання, учнями.
Запрошуємо на навчання.
Звертайтеся, пишіть, телефонуйте!
Наша адреса
33027
Україна, м.Рівне
вул. С.Бандери 69
Телефони
(0362) 63-51-76
(0362) 63-69-85
(0362) 63-50-49
E-mail
rivnevpu1@gmail.com
vpu1rivne@ukr.net
Сайт
https://vpu1.inf.ua