Новини

"Історія в руках"

   Вище професійне училище №1 м. Рівне долучилося до ініціативи ГО "Історія в руках", щоб зберегти пам'ять про Драмтеатр Маріуполя! Здобувачі освіти будуть збирати макети Маріупольського драмтеатру.
  Макет-конструктор Маріупольського драмтеатру створений за ініціативи ГО «Історія в руках» в рамках проєкту «Архітектура справедливості. Маріупольський театр: урок історії та миру».
   Основною метою цієї громадської організації є збереження історичної пам’яті про культурну спадщину України, яка була фізично знищена внаслідок злочинних дій росії проти мирного населення України, та відродження культури, що сприяє суспільству у боротьбі з тероризмом, поширюючи правдиву інформацію про трагічні події, що сталися в нащій країні.
   Автором ідеї, керівником і розробником проєкту виступає підприємець Віталій Вискорко.
Готові макети пошкоджених загарбниками історичних будівель експонуються на виставках у музеях України та Європи, культурно-освітніх установах інших країн, щоб привернути увагу широкої аудиторії до новітньої історії та інтеграції історико-культурної спадщина України в європейському культурному просторі.
Марія Вискорко
КУ "Маріупольський краєзнавчий музей"
#історіявруках Історія в руках
#маріупольцеукраїна