Новини

ЗНАЙОМСТВО З ТОВ «KRONOSPAN UA»

  16 квітня 2024 року здобувачі фахової передвищої освіти освітньо-професійної програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» групи №24-ВПУ, під керівництвом викладачів дисциплін, що формують спеціальні компетентності, відвідали ТОВ «Kronospan UA».
  Фірма Kronospan заснована в 1897 році як австрійська сімейна компанія. Kronospan – провідний виробник деревних плит. З 1980-х років компанія Kronospan розширилась на ринках Південно-Східної Європи, із 2019 року працює на теренах Рівненщини. Основним видом діяльності ТОВ «Kronospan UA» є виробництво фанери, дерев’яних плит і панелей, шпону, інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів.
  Здобувачі освіти ознайомилися із інноваційними технологіями організації виробництва дерев’яних плит і панелей, лабораторіями та їх обладнанням, продукцією підприємства. Продукція підприємства використовується від меблів і підлогових покриттів до дерев’яних каркасних будинків, фасадів будівель та будівництва.
  Щиро дякуємо керівництву підприємства, особисто Геннадію КОЧКАРЬОВУ, начальнику бетонного вузла та Вадиму ДМИТРУКУ, начальнику виробництва за змістовне, цікаве ознайомлення з інноваційними технологіями організації роботи підприємства.
  Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, пізнавати нове!