Новини

ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЗАХІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

  16 квітня 2024 року заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості Світлана Жовнір ознайомила здобувачів освіти з діяльністю служби зайнятості, основними напрямками її роботи, станом ринку праці, актуальними вакансіями на ньому, державними гарантіями у сфері зайнятості, окреслила переваги легальної зайнятості та ознайомила з електронними сервісами служби зайнятості.
  Присутніх цікавили практичні аспекти пошуку роботи: з чого починати, де і як шукати роботу, як підготувати резюме, як визначитись з колом потенційних роботодавців, як поводитись під час співбесіди, а також пропозиції роботи для молоді без трудового стажу та можливості її працевлаштування.
  Під час заходу учасникам презентували можливість отримання грантів на відкриття і розширення власного бізнесу у межах реалізації урядового проєкту «єРобота», навели успішні приклади реалізації грантових коштів у Рівненській області.
  Особливий акцент зустрічі був зроблений на нових формах стимулювання роботодавців за працевлаштування молоді, у т. ч. і на перше робоче місце. Крім того, присутнім презентували веб-портал державної служби зайнятості та Платформу з профорієнтації та розвитку кар'єри, на якій можна безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси, пройти тестування Soft Skills, зокрема, тест на тайм-менеджемент, комунікабельність, вміння працювати в команді, стресостійкість тощо.
  Щиро дякуємо керівництву Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості, особисто Світлані ЖОВНІР за проведення інформаційно-консультативного заходу, надання корисної інформації щодо пошуку роботи та працевлаштування.
  Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, пізнавати нове!