Новини

ГОСТЬОВЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ

  17 квітня 2024 року випускник спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», інженер-проєктувальник ПП «ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ТРІАДА» Анатолій ЗІНЧУК провів гостьове практичне заняття з основ систем автоматизованого проєктування для здобувачів фахової передвищої освіти групи №24-ВПУ освітньо-професійної програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
  Анатолій Васильович ознайомив здобувачів освіти з програмним забезпеченням, яким користується особисто і ПП «ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ТРІАДА» при підготовці проєктів об’єктів будівництва, звернув увагу на використання розрахункових програм Ліра і Мономах у практичній діяльності для розрахунку будівельних конструкцій, продемонстрував проєкти будівельних об’єктів за його участі, акцентував увагу, що проєктні організації, в тому числі ПП «ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ТРІАДА» переходять на використання ВІМ-технологій у практичній роботі. Працівники ПП «ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ТРІАДА» опановують програму REVIT. Заняття пройшло у дружній, доброзичливій обстановці, здобувачі освіти отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.
  Дякуємо Анатолію ЗІНЧУКУ за проведене практичне заняття, запрошуємо поділитися досвідом використання ВІМ-технологій у проєктній діяльності.
  Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та пізнавати нове!