Новини

ХУДОЖНІ МАЙСТЕРНІ

  Сьогодні навчальний день для групи ВПУ-25 завершився професійним цікавим і творчим спілкуванням з відомими рівненськими художниками. Познайомив нас голова Рівненської спілки художників, скульптор Петро Подолець.
   В майстерні художника Івана Жилки творча аура буквально захопила студентів. Велика кількість полотен і висока художня майстерність живописних робіт нікого не залишила байдужим. Художник продемонстрував студентам свої натюрморти, пейзажі, портрети. Працює в стилі реалізму. Хлопці ставили питання: в якому віці він продав свою першу картину; скільки часу тратить на написання полотна; малює по пам'яті чи з фото; чи є роботи в приватних колекціх. Спілкування відбулось взаємодоброзичливим і змістовним. Дякуємо за творчий шарм.


  В майстерні художниці Оксани Чорної іде робота над великодніми витинанками. Студентів цікавив вид паперу для вирізання і техніка дрібного вирізання, при якому не втрачається цільність полотна витинанки.
   Майстриня готує персональну тематичну виставку. Також працює над живописними полотнами маслом, пастеллю, аквареллю.


  У виставковій залі Спілки художників експонуються роботи мисткині Віри Чернієнко. Представлений живопис, керамічна скульптура, графіка. Назва творчої виставки - "Присутність".