Новини

АРТ-ПЛАТФОРМА "АНТІК"

  Професійна, змістовна і дуже патріотична зустріч відбулася в групи ВПУ-25 з директором арт-платформи "Антік" Віталієм Петровичем Вискорко. Фірма активно працює в декількох напрямках. Основний вид діяльності - проєктування і виготовлення архітектурних деталей з гіпсу та полімерних сумішей для інтер'єру та екстер'єру. Віталій Петрович розповів студентам про технологічні особливості виготовлення і формування деталей, їх кріплення, обслуговування. Поділився досвідом роботи і взаємодії із замовниками.
  Арт-платформа також є місцем проведення невеликих виставок рівненського мистецького бомонду, місцем зустрічі, спілкування та обміну творчими ідеями. Віталій Петрович започаткував велику знакову роботу, до якої долучає студентську молодь і всіх бажаючих, - відтворити в гіпсових макетах національні пам'ятки архітектури: існуючі і ті, що знищила війна.
  В майстерні йде робота над збиранням макетів зруйнованого маріупольського драмтеатру, які будуть згодом знаходитися в державних установах в Україні та за кордоном як нагадування про жорстокий терор московії. Студенти училища теж приймуть участь в цьому процесі. Також вже розроблені чорнові макети Софіївської та Лаврської дзвінниць. Цьому передувала велика робота по збору старих креслень в архівах, виконанню власних креслень в зменшених масштабах. Розповіді про роботу і частково зібрані макети на столах вразили студентів. Були у них питання, обговорення. Віталій Петрович побажав студентам активності і небайдужості як в навчанні, так і в суспільному житті.