Новини

❤️‍🩹 Говорити про інклюзію та толерантність у часи війни особливо актуально і близько.

  Про співпрацю нашого закладу освіти публікує в своїх новинах Рівненська обласна бібліотека для молоді:
  Через багаторічну збройну агресію Російської Федерації проти України в нашому суспільстві з'являється все більше людей, які мають різні травми - психологічні та фізичні. Кожна та кожен з нас повинен вчитися, як проявляти належну турботу та увагу до інших, створювати простір, соціальне середовище, в якому кожній людині буде комфортно, в якому вона зможе почуватися гідно.
  "Кожна людина унікальна, а суспільство багатоманітне" - таким був основний лейтмотив сьогоднішнього кінопоказу та його обговорення.
  💭 "Фільм показує нам, наскільки важливо дбати й піклуватися про інших" - каже Павло.
  💭 "Мені здається, нам усім потрібно бути трохи толерантнішими" - додає Роман.
  На такі думки наштовхнув чуйний і глибокий фільм норвезької режисерки Елізабет Аспелін "Карла та Нордал". Кінострічка занурює глядачів й глядачок у багатий дитячий світ любові й повсякденних справ. В цьому дитячому світі ми бачимо й дуже дорослі ставлення та роздуми. Хоч брат Карли - Нордал, старший за віком, але вона повинна про нього чимало піклуватися, адже Нордал має епілепсію й затримку в розвитку. При цьому, відносини у родині дуже світлі й сповнені добра один до одного.
  Бібліотекарка Рівненська обласна бібліотека для молоді Марія Войцеховська ділиться враженнями: "Приємно, що молодь небайдуже ставиться до таких тем, як інклюзія, різноманіття та поваги до людей з інвалідністю. Такі кінопокази допоможуть їм бути ще більш уважними та чуйними до інших."
А Андрій Красовський, викладач історії ВПУ №1 м. Рівне додає:
  "Дякую за чудовий захід, який дав нам можливість зрозуміти душевний світ дитини. Кінострічка змушує замислитись і переоцінити те, що маєш, навчатися допомагати іншим."
  Це вже третій спільний захід нашого Рівненського Кіноклуби Docudays UA з колегами і ми щиро радіємо цій співпраці. Тож вже плануємо майбутні події!