Новини

Путівник НУВГП

  Здобувачі освіти груп №11 та 12 з педагогами Рябою Людмилою, Ткач Оксаною, Климчук Наталією відвідали Національний університет водного господарства та природокористування. Віктор Семенюк, завідувач підготовчого відділення презентував проєкт «Путівник» для абітурієнтів.
  Проєкт передбачає знайомство абітурієнтів навчальних закладів м. Рівного та Рівненської області із університетом, його історією та сьогоденням, здобутками та перспективами розвитку, відвідування різних локацій закладу, зокрема, навчально-наукових інститутів (кібернетики, інформаційних технологій та інженерії, механічний інститут, будівництва та архітектури, енергетики, автоматики та водного господарства, агроекології та землеустрою, інститут права, економіки та менеджменту, охорони здоров`я), спеціалізованих наукових та навчальних лабораторій, кафедри військової підготовки (майстер клас в інтерактивному лазерному тирі ), приймальної комісії, ознайомлення із правилами вступу у ЗВО, спеціальностями та секретами підготовки до успішної здачі НМТ тощо.
  Окрім того, здобувачі освіти в межах проєкту поринули в атмосферу студентського життя, дізналися не лише про аспекти навчання, а також про можливостями самореалізації у науці, спорті, мистецтві тощо.
  Понад чотири години маршруту супроводжувалися гарним настоєм, чудовою атмосферою, цікавими презентаціями, живим спілкуванням, можливостями отримати актуальні відповіді на усі запитання щодо вступу та навчання в університеті.